На запрошення ТДМУ провідні закордонні фахівці з анестезіології ділитимуться досвідом

Уже наступного тижня тернопільські фахівці в галузі анестезіології, а також лікарі-інтерни матимуть змогу почерпнути практичний досвід від провідних спеціалістів США, Канади, Великої Британії, Польщі. Тернопільський державний медичний університет спільно з управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації реалізовує проект підвищення кваліфікації українських лікарів.

Отже, з 16 квітня 2019 року до Тернополя прибудуть професор акушерської анестезіології Університету Міннесоти (США) Ліза Корбетт і акушерський анестезіолог, госпіталь Джонса Хопкінса (США) Олег Туркот, асистент кафедри акушерства та гінекології, Медичний університет Саскачевану (Канада) Гленні Лейн, анестезіолог Саузерн Дженерал госпіталю у Глазго (Велика Британія) Віктор Трегубов, консультант анестезіології та інтенсивної терапії, дитяча лікарня, Університет Варшави (Польща) Каріна Якубовська, доцент кафедри сімейної та громадської медицини, медичний центр Вейк Форест (США) Шалла Намак, старша медсестра-анестезист, госпіталь Абботт Норзвестерн (США) Анна-Сесілія Малле-Барлоу.

Головна мета візиту – це читання лекцій з актуальних питань анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві і гінекології для викладачів, лікарів-інтернів та студентів ТДМУ; проведення ворк-шопів та майстер-класів; виїзні майстер-класи з питань анестезіології та інтенсивної терапії в акушерстві і гінекології спільно з фахівцями анестезіології та інтенсивної терапії ТДМУ на базах Чортківської, Кременецької та Заліщицької ЦРЛ.

Окрім того, буде обговорено напрямки міжнародної співпраці між організацією Kybele та Тернопільським державним медичним університетом.

Іноземні фахівці передаватимуть свої знання та досвід включно до 24 квітня 2019 року.