Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Під головуванням ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди 13 квітня 2017 року відбулося планове засідання ректорату ТДМУ.

DSC_1521

DSC_1515

Про стан проходження викладачами курсів підвищення педагогічної та професійної кваліфікації доповіла голова комісії, керівник відділу внутрішнього забезпечення якості вищої освіти Тетяна Кічаєва.

DSC_1534

Керівник наукового відділу, доцент Оксана Шевчук ознайомила зі станом проведення наукових форумів в університеті.

DSC_1544

Про стан виконавчої дисципліни за перший квартал 2017 року доповіла завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

DSC_1547

Керівник навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів, доцент Євгенія Дмухальська прозвітувала про роботу навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів.