Меню Закрити

Студенти ТДМУ показали відмінний результат в армспорті під час літньої Універсіади

У гімнастичній залі спортивного комплексу ТНПУ нещодавно відбулися змагання з армспорту в рамках VІІІ літньої Універсіади Тернопільської області. Команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у загальному заліку виборола друге місце, отримавши 113 очок. Перше місце посіли студенти ТНТУ і третє – студенти Бережанського агротехнічного інституту. Мінімальне відставання від лідерів змагань (на 2 очки) і невеликий відрив від переслідувачів свідчать про те, що боротьба була напруженою і завзятою.

DSC_2607  DSC_3481

DSC_2726

DSC_2810 DSC_2888 DSC_3044 DSC_3106

Турнір проводився у 5 вагових категоріях (70, 80, 90, 100, 100+ кілограм) на праву та на ліву руку, в якому взяли участь 30 студентів. Учасники команди ТДМУ здобули чимало особистих перемог у цих змаганнях. Вони боролися до останнього і здаватися ніхто не був налаштований. Саме тому наші хлопці порадували усіх своїми медалями.

DSC_3448 DSC_3447

DSC_3450 DSC_3454 DSC_3457 DSC_3460 DSC_3462 DSC_3466 DSC_3468 DSC_3470

Серед 11 студентів-спортсменів, які представляли ТДМУ, відзначилися: капітан команди Микола Снітко (другий курс медичний факультет), який виборов перше місце на праву руку у ваговій 80 кілограм, Андрій Терещук (другий курс медичний факультет) – перше місце на праву руку і третє місце на ліву руку у ваговій категорій 90 кілограм, Роман Фомін (третій курс медичний факультет) – друге місце на праву руку і друге місце на ліву руку у ваговій категорії 100 кілограм, Іван Воронюк (другий курс медичний факультет) – друге місце на ліву руку і третє місце на праву руку у ваговій категорії 100+, Андрій Ткачук (другий курс медичний факультет) – третє місце на ліву руку у ваговій категорії 70 кілограм, Юрій Винарчик (перший курс медичний факультет, спеціальність «Здоров’я людини») – третє місце на праву руку у ваговій категорії 90 кілограм.

DSC_3447

DSC_3456 DSC_3459 DSC_3463 DSC_3469

Інші учасники команди посіли 4-7 місця, зокрема Роман Мороз (перший курс медичний факультет), Максим Відельський (другий курс медичний факультет), Володимир Хандога (перший курс медичний факультет, спеціальність «Здоров’я людини»), Вадим Дякевич (другий курс стоматологічний факультет), Євген Телиця (другий курс медичний факультет, спеціальність «Здоров’я людини»).

Університет пишається студентами, які здобули чимало нагород у змаганнях з армспорту. Бажаємо подальших успіхів у навчанні і тренуваннях.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.