У ТДМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради

11-12 квітня у залі засідань спеціалізованих вчених рад ТДМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01.

На порядку денному було:

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Скоробогатова Андрія Миколайовича «Вікові особливості росту, будови та формоутворення кісток скелету після впливу на організм летючих компонентів епоксидних смол» за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. Науковий консультант Пастухова Вікторія Анатоліївна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медико-біологічних дисциплін (Національний університет фізичного виховання і спорту України). Офіційні опоненти: 1. Слободян Олександр Миколайович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії (Буковинський державний медичний університет). 2. Масна Зоряна Зеновіївна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). 3. Пикалюк Василь Степанович, доктор медичних наук,  професор кафедри фізіології людини і тварин (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Луцика Святослава Олександровича «Морфофункціональні та лектиногістохімічні особливості надниркових залоз потомства щурів, що розвивалося за умов тироїдної патології материнського організму (експериментальне дослідження)» за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. Науковий керівникЯщенко Антоніна Михайлівна, доктор медичних наук, професор кафедри гістології, цитології та ембріології (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). Офіційні опоненти: 1. Шепітько Володимир Іванович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології (Українська медична стоматологічна академія). 2. Жураківська Оксана Ярославівна, доктор медичних наук, професор кафедри анатомії людини (Івано-Франківський національний медичний університет).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Татарчук Людмили Василівни «Особливості ремоделювання структур дванадцятипалої, порожньої та клубової кишок при резекції різних об’ємів паренхіми печінки і корекції післяопераційних ускладнень» за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. Науковий консультантШульгай Аркадій Гаврилович, доктор медичних наук, професор кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з медичною статистикою (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Костюк Григорій Якович, доктор медичних наук, професор кафедри оперативної хірургії та клінічної анатомії (Вінницький національний медичний університет імені М.Пирогова). 2. Масна Зоряна Зеновіївна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). 3. Попадинець Оксана Григорівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії людини (Івано-Франківський національний медичний університет).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гаврищука Юрія Миколайовича «Структурно-функціональна перебудова судин і кори головного мозку щурів при експериментальній оклюзії аорто-клубового сегмента і його реканалізації» за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія. Науковий керівникГерасимюк Ілля Євгенович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії людини (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Олійник Ігор Юрійович, доктор медичних наук, професор кафедри патологічної анатомії (Буковинський державний медичний університет). 2. Жураківська Оксана Ярославівна, доктор медичних наук, професор кафедри анатомії людини (Івано-Франківський національний медичний університет).

На підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізованою вченою радою Д 58.601.01 прийнято позитивне рішення щодо присудження Скоробогатову Андрію Миколайовичу і Татарчук Людмилі Василівні наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія і Луцику Святославу Олександровичу та Гаврищуку Юрію Миколайовичу наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 – нормальна анатомія.