Іноземні студенти ТНМУ організували благодійну фотовиставку

Благодійна виставка «AFRO PhotoFest» та ярмарок пакистанських смаколиків відбулися 9 квітня 2021 року у дворі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету. Це була ініціатива проєкту «MedVoice-TNMU». За організацію заходу відповідали Addo Maame Akosua Agyarkobea, Akinlade Omobayo Abdulsalam, Oluwateniola Ladi-Williams and Viktoriia Yurkiv за підтримки заступника директора центру виховної роботи і культурного розвитку, доцента Олени Покришко.

Ця тематична благодійна виставка світлин в традиційному африканському вбранні допомогла зібрати кошти на оплату медичних послуг, які були надані двомісячній дитині іноземної студентки ТНМУ. На жаль, дитя народилося з важкими патологіями і перебувало в відділенні інтенсивної терапії. Результати зусиль фотографів були представлені під час благодійного заходу, щоб усі бажаючі могли пожертвувати кошти для порятунку дитину. Також можна було перерахувати гроші на банківський рахунок, який був вказаний в анонсах цієї акції.

Асоціація студентів Пакистану ТНМУ вирішила підтримати цю ініціативу. Представники пакистанської асоціації забезпечили продаж традиційних для своєї країни страв. Ярмарок організували Umar Farooq, Kainat Khawaja, Warda Arshadand Danish Mehmood. Смаколики приготували члени цієї організації. Відвідувачі заходу могли скоштувати традиційні картопляні пляцки, самоси, морквяний десерт, пікантний чай, а також випічку. Все це приготували Sohaib Haider, Rida Sehar, Danish Mehmood, Talha Mehmood, Umar Farooq, Kainat Khawaja, Sehar Ali, Mohammad Faizan, Nayab Hussain, Talha Tariq, Yahya Mustafa.

Організатори заходу висловлюють подяку всім студентам, які взяли участь у фотосесії. Моделями, візажистами, перукарями, фотографами і відеографами були іноземні та українські студенти ТНМУ, зокрема Paulina Oluwabusayo Olanrewaju, Isaac Nana Boakye, Boakye Micheal, Akinlolu Ogunsakin, Nifemi Afolabi Lifting, Benedict Etanabene, Rahmat Adedolapo Akinade, Maro Akene, Teniola Ladi-Williams, Fyaafa Yakubu, Ndihibe Christabelgroup, Oni Oyindamola Deborah, Nana Appiatse-Bentil, Shumayel Khan, Hadiza Yakubu, Agughara Freedom Chidera, Anita Mirekuaa Sefa, Fajimokun Abisola Oluwaseun, Audrey Akosua Asiedu, Oru Dominic Gabriel, Heather Meriam Ntaba, Addo Maame Akosua, Akinlade Abdulsalam Omobayo, Banahene Irene Abena, Amma Mohammed Mariam, Jones Moyosoreoluwa.

Для всіх приємним сюрпризом став невеликий концерт від Success і Hubert Mikosza. Фотовиставка, організована африканськими асоціаціями ТНМУ, зібрала багато відвідувачів. Це дало можливість виручити необхідну для лікування суму. Також всі присутні отримали позитивні емоції від того, що змогли допомогти дитині і нашим студентам.

Ця подія стала можливою за умови злагодженої роботи всіх структур університету. Студенти висловлюють подяку адміністрації, викладачам і працівникам ТНМУ за підтримку та небайдужість.

Загалом вдалося зібрати 17719 гривень і 20 доларів. Після завершення заходу Польська асоціація студентів передала ще1300 гривень.