Студенти ТДМУ взяли участь в акції «Квітка добра і милосердя»

Багато років поспіль Тернопільська організація Товариства «Червоний хрест» організовує у квітні-травні місячник добрих справ під гаслом «Творімо милосердя разом». Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського активно беруть участь у цих заходах. Мета місячника – допомогти людям зрозуміти принципи добра, милосердя, гуманізму, оздоровити людські серця, скуті холодом буденного життя, зокрема, привернути увагу суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, поранених бійців, сімей, які залишились без годувальників, вдів, дітей-сиріт, переміщених осіб з території проведення антитерористичної операції та з Автономної Республіки Крим.

Chervonyi-khrest-16044272 Chervonyi-khrest-16044289

Зазначимо, що ТДМУ є постійним партнером Товариства «Червоний хрест» у проведенні подібних акцій. До організації постійно долучаються Тернопільська міська рада, міське управління освіти, КУТОР «Центр Здоров’я», Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій.

Chervonyi-khrest-16044300 Chervonyi-khrest-16044318 Chervonyi-khrest-16044348

Упродовж дня, а саме 14 квітня, студенти Тернопільського медуніверситету в центрі міста вимірювали артеріальний тиск усім бажаючим, надавали консультації, розповсюджували інформаційну літературу про здоровий спосіб життя і різні захворювання.

Також відбувся збір коштів для лікування поранених бійців в результаті збройного конфлікту на Сході країни.