Студентки ТДМУ – призерки змагань з волейболу

Жіноча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяла участь у ІІ Відкритій універсіаді Тернополя, яку організували управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Ці змагання стартували 6 березня 2018 року і тривають досі. Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського представляють свій виш у таких видах спорту, як баскетбол, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол (3*3), шахи, плавання, армспорт.

Змагання з волейболу серед жіночих команд відбувалися у спортивній залі ТНПУ. Наша команда дівчат у складі  Марії Ратинської, Тетяни Моцної, Ніни Лапуги, Лілі Предик, Стефанії Коцур, Інни Дрейчан, Юлії Лешків, Юлії Заєць, Зоряни Кульматицької, Анастасії Степаненко, Юлії Кулак другий рік поспіль посіла третє місце.

Жіноча збірна поступилася командам ТНЕУ-1 та ТНЕУ-2, які є бронзовими призерами Суперліги України. Наші дівчата гідно боролися за перемогу, в результаті чого отримали третє місце.

Тренери команди – асистенти кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Петро Бондар і Віктор Назарук.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо нових успіхів!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевсь