Студенти ТНМУ – призери олімпіади з латинської мови

17-19 квітня 2019 року студенти-першокурсники Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відстоювали честь своєї Альма-матер у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Латинська мова та медична термінологія» в Український медичній стоматологічній академії у Полтаві.

Загалом взяли участь понад 70 студентів з 13 вищих навчальних медичних закладів України. Представниками Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського були ті, хто показав найкращий результат після першого туру олімпіадиІгор Качур (медичний факультет), Станіслав Сірко, Владислав Шкіпор, Анастасія Кульбачка, Софія Тотушко, Максим Полюшко (стоматологічний факультет), Альона Снігурська (фармацевтичний факультет) і Рабіату Бах (факультет іноземних студентів).

Новацією цьогорічної олімпіади стало виконання конкурсних завдань у два етапи: 17 квітня студенти працювали з тестовими завданнями закритого типу, а 18 квітня учасники змагалися у виконанні завдань відкритої форми, творчих завдань, а також демонстрували знання з лінгвокультурології.

До складу журі входило 16 викладачів різних вищих навчальних медичних закладів України та 4 викладачі – представники апеляційної комісії.

Переможців ІІ етапу визначали в чотирьох категоріях: 1) конкурсанти, які навчаються за спеціальністю «Стоматологія»; 2) конкурсанти, які навчаються за спеціальністю «Медицина»; 3) конкурсанти, які навчаються за спеціальністю «Фармація»; 4) студенти-іноземці англомовної форми навчання.

Найкращі результати серед наших студентів показали Рабіату Бах – 2 місце серед студентів-іноземців англомовної форми навчання (фото 6); Станіслав Сірко – 3 місце за спеціальністю 221 “Стоматологія” (фото 7). Усі інші студенти також гідно представили наш університет, продемонструвавши високий рівень знань і навичок з латинської мови.

У роботі журі ІІ туру Всеукраїнської олімпіади взяли участь доценти кафедри іноземних мов Паласюк Г.Б. і Саварин Т.В., до складу апеляційної комісії увійшов викл. Коцюба Р.Б.

Кафедра висловлює подяку викладачам Волощук М.В., Вороні І.І., Коцюбі Р.Б., Нахаєві Я.М., Паласюк Г.Б., Саварин Т.В., які готували студентів до олімпіади.

Бажаємо студентам нових злетів і перемог.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.