Всесвітній день англійської мови у ТДМУ

Щороку 23 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день англійської мови. Загальновідомо, що англійська мова є найбільш вживаною, нею володіють 1,4 млрд. людей. Знання цієї мови відкриває безліч можливостей для фахової підготовки, успішної кар’єри, вражаючих подорожей, знайомств з цікавими людьми.

Уперше День англійської мови з ініціативи ООН відзначили в 2010 році. Датою святкування англійської мови став день народження Вільяма Шекспіра.

Свій внесок у підтримання традиції святкування цього дня зробила кафедра іноземних мов Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, провівши 23-24 квітня 2018 року цікаві заняття, дидактичні ігри, «круглі» столи. Зокрема 18-а група першого курсу медичного факультету взяла участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг», під час якої студенти відповідали на запитання з медичної тематики. Цікаві відповіді не лише розширили кругозір студентів, а й збагатили їх лексичний запас та розвинули комунікативні навички і вміння.

Заняття з англійської мови були урізноманітнені інтелектуальними іграми, фронтальними бесідами, цікавими кросвордами та анаграмами, дотепними історіями.

20-а група першого та другого курсів медичного факультету запропонували авторську англомовну поезію, тематика якої дотична до лікарської професії. Використовуючи здобуті знання з англійської мови, студенти самостійно підготували цікаві вірші про медицину, людину та працю лікаря.

Під час занять зі студентами, які є слухачами курсів з англійської мови, в інтерактивній формі було розглянуто проблеми історичного розвитку та глобалізаційного впливу англійської мови. Зі свого боку молоді люди підготували цікаві факти про англійську мову, її лексичний і фонетичний склад, територіальні варіанти англійської мови.

Студенти виконували творчі комунікативно-професійні завдання «Інтерв’ю», «Простір вільного вибору», вправлялися у рольових, ділових, імітаційних іграх.

Метою проведення свята англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду та ерудиції студентів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; формування вміння концентрації уваги, логічного викладу думки, заохочення студентів до вивчення англійської мови.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.