Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

27 квітня 2021 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр і професорів кафедр та присвоєння вчених звань доцента надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування на посади завідувачів кафедр було обрано:

• Попович Дарію Володимирівну – на посаду завідувача кафедри фізичної, терапії, ерготерапії та фізичного виховання;
  • Лучинського Михайла Антоновича – на посаду завідувача кафедри терапевтичної стоматології;
  • Щербу Віталія Володимировича – на посаду завідувача кафедри стоматології ФПО.

На посаду професора кафедри ортопедичної стоматології обрано доктора медичних наук Демковича Андрія Євгеновича.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Лойку Ігорю Ігоровичу – кафедра хірургії № 2;
  • Заліпській Ірині Ярославівні – кафедра української мови;
  • Ясіновському Олегу Борисовичу – кафедра оперативної хірургії і клінічної анатомії;
  • Гаргулі Тетяні Ігорівні – кафедра оперативної хірургії і клінічної анатомії;
  • Лимарю Євгену Анатолійовичу – кафедра травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією.

Питання «Готовність кафедр до проведення атестації випускників та перевідних іспитів. Затвердження матеріалів і методики проведення іспитів» доповів помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доц. Загричук Григорій Ярославович.

Звіт про роботу фармацевтичного факультету зробив декан фармацевтичного факультету, доц. Коробко Дмитро Борисович.

Поточні справи доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.