У ТДМУ відбувся волейбольний турнір

З метою підвищення майстерності гри у волейбол та зміцнення дружніх стосунків між спортивними колективами навчальних закладів нашого краю, популяризації волейболу як олімпійського виду спорту у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 25 квітня 2017 року відбувся турнір з цього виду спорту. У ньому взяли участь дві команди нашого вишу (ТДМУ-1 і ТДМУ-2), а також Чортківського державного медичного коледжу, Технічного коледжу Тернополя.

MED_0545 MED_0568 MED_0588 MED_0591   MED_0613

Боротьба за перемогу була доволі напруженою і завзятою. У підсумку команда ТДМУ-1, тренером якої є Олександр Білоуско, здобула перше місце. Хлопцям вдалося обіграти всіх учасників з рахунком 2:0. Отже, вони не програли жодної партії.

MED_1150 MED_1161 MED_1179

MED_1129

Друге місце виборола команда Технічного коледжу. На третю сходинку піднялася команда ТДМУ-2. Четвертими у цьому турнірі стали представники Чортківського державного медичного коледжу, які, до речі, мають добрий потенціал, аби перемагати у майбутньому. Організатори турніру висловлюють подяку усім учасникам за їхній ентузіазм і бажання розвивати волейбол у студентському середовищі. Такі зустрічі між представниками різних навчальних закладів дають цінний спортивний досвід, зміцнюють взаємозв’язки між молоддю і урізноманітнюють студентське дозвілля.

MED_1087 MED_1125

Кращим гравцем турніру став пасуючий команди ТДМУ-1 – студент третього курсу медичного факультету Сергій Петрушенко. Також було відзначено найстараннішого гравця цієї команди за підсумком усіх ігор і тренувального процесу, а саме студента першого курсу стоматологічного факультету Макара Горщара. Решта учасників отримали пам’ятні подарунки від адміністрації ТДМУ.

MED_0582 MED_0658 MED_0669 MED_0672 MED_0675 MED_0680 MED_0801 MED_0930 MED_0958 MED_0966 MED_1012

MED_1006

«Найголовніше у цьому, що всі спортсмени були задоволені і щасливі. Це означає, що волейбольне свято в нашому університеті вдалося. Також це вказує на те, що потрібно і надалі проводити подібні матчі, аби стимулювати в молоді бажання займатися волейболом. Висловлюю подяку за допомогу в проведенні турніру головному судді національної категорії Миколі Хвасу», – зазначив Олександр Білоуско.

MED_0936 MED_0942 MED_0976 MED_0980 MED_0983 MED_0989

Оргкомітет і учасники змагань вдячні ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді за підтримку та всебічне сприяння. Слова подяки вони також висловлюють кафедрі фізичної реабілітації, здоров`я людини та фізичного виховання і Центру виховної роботи та культурного розвитку студентів. Учасники турніру відзначили високий рівень організації турніру і висловили бажання приїхати на подібні змагання до ТДМУ ще не один раз.