Мобілізовані працівники ТДМУ отримали допомогу з-за кордону

Сьогодні добровольчі загони та підрозділи Збройних сил України найбільше допомоги отримують від українських волонтерів та представників української діаспори за кордоном. Нещодавно колеги-медики, які проживають за межами рідної країни, потурбувалися про працівників Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які виконують свій громадянський обов’язок щодо захисту вітчизни.

«Минулої зими наш університет надіслав необхідні одяг, продукти, хімічні грілки воякам Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Цього разу відгукнулися колеги, які перебувають за кордоном. Тамара Дмитрук (Труш) і Неля Бугайова переслали гроші, які ми передали для закупівлі бензину добровольчим батальйонам.

Також Богдан Бойчук надіслав посилки з медикаментами та медичним оснащенням. Останнє дуже потрібне для роботи в медичних бригадах з надання невідкладної допомоги. Це обладнання ми передали доценту кафедри травматології та ортопедії з комбустіологією Ігорю Кулянді, який збирається їхати під час наступної ротації на Схід України, та студенту і члену організації «Білі берети» Михайлу Денисюку.

Вони отримали мішки Амбу, катетери, рукавички, хірургічні голки, перев’язувальний матеріал. Насамперед, допомога поїде в Артемівськ до нашого колеги з ТДМУ Миколи Винничука, який працює в медпункті. Ще дві великі посилки передамо медичному батальйону «Госпітальєри» та організації «Волонтерів без кордонів». Завдяки надійним і перевіреним людям цих організацій допомога надійде до госпіталів, в яких є поранені бійці. Також плануємо покласти у ці передачі сувеніри і подарунки для поранених. Висловлюю щиру подяку від себе особисто та ГО «Медики Майдану» своїм колегам, які залишаються патріотами своєї батьківщини далеко за її межами», – розповіла доцент кафедри дитячих хвороб Тамара Воронцова.