Студентка ТДМУ виборола друге місце в олімпіаді з медичної біології

25-27 квітня 2018 року на базі Буковинського державного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична біологія».

За результатами трьох турів (комп’ютерне тестування; співбесіда з мікро- та макропрепаратів; письмове інтегроване завдання) студентка першого курсу медичного факультету Аліна Дяденчук отримала перемогу та нагороджена дипломом другого ступеня.

Грамотами за високі показники при вирішенні тестових завдань нагороджені студенти медичного факультету: Мирослава Семків та Дарина Шандрук, які теж представляли команду студентів нашого навчального закладу.

Учасники олімпіади.

Голова організаційного комітету олімпіади, ректор Буковинського державного медичного університету, професор Бойчук Тарас Миколайович вручає нагороду.