Науково-краєзнавча студія «Терполяни» організувала конференцію «Вода та її роль у житті людини, суспільства»

Нещодавно науково-краєзнавча студія «Терполяни» спільно з активом волонтерського руху «Misericordia» за участю міської ради привернули увагу студенства та всіх небайдужих краян своєю науково-дослідницькою конференцією «Вода та її роль у житті людини, суспільства». Студенти першого курсу медичного факультету та факультету іноземних студентів підготували змістовні повідомлення, вражаючі факти як з позиції медиків, так і мешканців міста про властивості і роль води та її вплив на здоров’я людини та екологічний стан області, країни.

Студенти першого курсу Марія Кушнірчук, Аня Лімонт, Анастасія Джалілова, Зоряна Бриндз, Юрій Череватий та інші декламували власні вірші, присвячені воді і були ознайомлені з важливою інформацією заступника міського голови Леоніда Бицюри про стан води у Тернополі.

Студент першого курсу іноземного факультету Джівакхан Мірадж презентував доповідь про стан водних ресурсів в Індії.

Представники студії «Терполяни» висловлюють подяку адміністрації університету за сприяння і підтримку в організації проведеного заходу.