Оновлено лідерський склад Нігерійської асоціації студентів ТНМУ

11 квітня 2021 року в відбулись вибори в Нігерійській студентській асоціації Тернопільського національного медичного університету.

На кожну посаду в управлінському складі земляцтва Нігерії в ТНМУ було висунуто претендентів. Зазначимо, що ця асоціації має найрозгалуженішу лідерську команду. Вона ефективно керує усіма напрямками діяльності нігерійського об’єднання студентів. Голосування відбувалося дистанційно через пандемію covid-19.

Перед початком голосування представники попереднього лідерського складу прозвітували про зроблену роботу, організовані акції і заходи, про вирішені проблеми учасників асоціації, а також про те, як і на що були витрачені кошти з бюджету організації.

Екс-президент Ухегбу Прешес (Uhegbu Precious) звернулася до всіх членів Нігерійської асоціації студентів. Вона також привітала новий керівний склад і побажала успіхів.

Попередній віце-президент Аденії Адетоміва (Adeniyi Adetomiwa) озвучив імена переможців голосування.

Новообраний президент Оракпо Джессіка (Orakpo Jessica) розповіла про майбутні проєкти  у наступному навчальному році і перспективи розвитку асоціації.

Отже, до новообраного лідерського складу увійшли:

–        президент – Оракпо Джессіка Сомточукву (Orakpo Jessica Somtochukwu)

–        віце-президент – Окунола Давід (Okunola David)

–        генеральний секретар – Окоро Сандра (Okoro Sandra)

–        фінансовий секретар – Авосан Вураола (Awosan Wuraola)

–        скарбник – Нвайву Джон (Nwaiwu John)

–        P.R.O.- Окафор Зайт (Okafor Zite)

–        представник від 5 курсу – Акінладе Омобайо (Akinlade Omobayo )

–        представник від 4 курсу – Ібікулне Баракат (Ibikunle Barakat)

–        представник від 3 курсу – Акінаде Рахмат (Akinade Rahmat)

–        представник від 2 курсу – Баєро Абдул Джаліл (Bayero Abdul Jaleel)

–        керівник відділу освіти – Адеємі Давід Айоолува (Adeyemi David Ayooluwa)