Відбулося засідання вченої ради ТНМУ

14 травня 2020 року під головуванням професора Корди Михайла Михайловича відбулося засідання вченої ради університету в дистанційному режимі.

Згідно з порядком денним, на засіданні було розглянуто такі питання:

1. Затвердження «Положення про проведення засідань вченої ради в дистанційному режимі».  Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

2. Звіт про роботу фармацевтичного факультету. Доповідач: декан фармацевтичного факультету, доц. Коробко Дмитро Борисович.

3. Звіт про роботу факультету іноземних студентів. Доповідач: декан факультету, проф. Сельський Петро Романович.

4. Готовність кафедр до проведення атестації випускників та перевідних іспитів. Затвердження матеріалів і методики проведення іспитів. Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

Поточні справи доповіли:
– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,
– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.