Меню Закрити

Асоціація студентів Нігерії ТНМУ організувала спортивний фестиваль

Другий спортивний фестиваль організували представники Асоціації студентів Нігерії Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Понад 130 молодих людей змагалися за призові місця у настільному тенісі, футболі, баскетболі, бадмінтоні та волейболі.

Цього року спортфест стартував 12 квітня з настільного тенісу. 20 квітня 2019 року відбулися матчі з футболу, під час яких були визначені фіналісти. 26 квітня між собою змагалися команди з баскетболу. Команду-переможця з футболу визначали 27 квітня під час фінальних ігор. Парні та одиночні змагання з бадмінтону відбулися 29 квітня цього року.

Після того, як відбулися всі фінальні ігри з різних видів спорту і були визначені всі переможці, Асоціація студентів Нігерії організувала 4 травня вечір нагород.

Роман Пінчук (Roman Pinchuk) переміг у змаганнях з настільного тенісу, посівши перше місце серед 15 учасників. Акінлейд Омобайо Абдулсалам (Akinlade Omobayo Abdulsalam) зайняв друге місце, третє – Юніс Махмуд Елбаз (Younis Mahmoud Elbaz).

У футбольних баталіях взяло участь понад 60 студентів, в яких перемогли представники Ліберії. Студенти з Нігерії вибороли друге місце і третіми стали студенти з Гани. Зазначимо, що організаторам вдалося зібрати жіночу збірну з футболу. Сподіваємося, що це стане традицією, аби дівчата мали можливість позмагатися у цьому виді спорту. Героїнями цих змагань стали Фолаян Оладайо Адетобі (Folayan Oladayo Adetobi), Ені Сандра Онєчінемері (Enyi Sandra Onyechinemeri), Іву Ліліан Адане (Iwu Lilian Adanne), Чісому Джордж Чуквудебелу (Chisomu George Chukwudebelu), Якубу Зіпора Хадіджа (Yakubu Zipporah Hadiza) і Якубу Фяафа (Yakubu Fyaafa).

У баскетбольному турнірі взяли участь чотири команди. У фіналі команда нігерійської асоціації на чолі з Юсуфом Олуватобі Еммануелем (Yusuf Oluwatobi Emmanuel) перемогла команду, яку очолював  Мілош Красуцький.

В іграх з бадмінтону цього року були подвійні переможці. Ними стали Пранджал Дхандіч (Pranjal Dhadeech), який посів перше місце в одиночних змаганнях і Дхірадж Верма (Dheeraj Verma) виграв друге місце. Разом в одній команді у парних змаганнях вони вибороли перше місце. На третьому місці в одиночних змаганнях був Алі Сахалам (Ali Sahalam). Друге місце в парних поєдинках здобули Кушал (Kushal) і Чаітанья (Chaitanya). Третє місце виграли Мохіт Кумар (Mohit Kumar) та Сом’я Агравал (Saumya Agrawal).

Команда студентів з Індії стала переможцями у волейболі.

Майже всі події відбулися в спортивному комплексі Тернопільського національного медичного університету. Грошові призи, медалі та трофеї були вручені переможцям доцентом Аліною Вольською та доцентом Оленою Покришко, які відвідали вечір нагород. За другі і терті місце студенти також отримали медалі та дипломи.

Спортивний фестиваль, організований Асоціацією студентів Нігерії, очолив Акінладе Омобайо Абдулсалам. У цих змаганнях були представлені такі країни, як Нігерія, Гана, Індія, Ліберія, Кенію, Польща, Єгипет, Зімбабве, Україна, Еквадор та інші. Всі молоді люди були об’єднані любов’ю до спорту. У такий спосіб вони зміцнювали міжнародні відносини, сприяли єдності студентської спільноти та підвищували повагу до представників різних культур.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.