Науковець ТДМУ взяв участь в ХХХІV з’їзді Польського Товариства Захворювань Легень

Нещодавно професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії Леонід Грищук представив Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського на ХХХІV з’їзді Польського Товариства Захворювань Легень. Науковець виступив з доповіддю «Incidence of multidrug resistant -TB in Ternopil region of Ukraine».

Учасники сесії, присвяченої проблемам бронхіальної астми.

Вольф Грищук фото 1

З професором  з м. Гродно (Білорусь) Вольфом С. Б .

Загалом під час форуму було проведено 47 секційних засідань, присвячених актуальним проблемам пульмонології, зокрема бронхіальній астмі, хронічним обструктивним захворюванням легень, туберкульозу, саркоїдозу, раку легень та іншим важливим питанням.

Wisla 2016 фото 2

Учасники Польсько-Українсько-Білоруської сесії.

Також відбулися зустрічі з колегами з Польщі, Білорусі, Канади щодо подальшого співробітництва.

9966c191389f36894cd7f0b0bc25d07a-1448532760

Прес-служба тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.