Студент ТДМУ здобув третє місце в олімпіаді з медицини надзвичайних станів

На базі кафедри медицини катастроф та військової медицини Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова 17-18 травня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Медицина надзвичайних ситуацій. Домедична допомога при екстремальних ситуаціях» серед студентів медичних університетів і медичних інститутів.

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представляв студент другого курсу медичного факультету, член громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети – Рівне» Роман Тарасюк. Підготовку до змагань здійснював асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини Віктор Шацький.

Загалом в цьому турі олімпіади взяли участь 40 студентів з 14 вищих медичних закладів України. Завдання складалися з двох блоків: теоретичного і практичного. Спершу в учасників олімпіади перевіряли теоретичні знання під час написання тестів, а потім вони отримали можливість застосувати свої навички на практиці. Всі маніпуляції студенти виконували у режимі реального часу. На виконання кожного з завдань учасники мали 5–10 хвилин.

За результатами всіх виконаних завдань у напруженій боротьбі Роман Трасюк здобув ІІІ місце.

Вітаємо нашого студента та його тренера Віктора Шацького з першим успіхом на цьому шляху!