У ТНМУ розпочала роботу комісія з первинної акредитаційної експертизи

20 травня 2019 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського розпочато проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Фізична терапія» зі спеціальності 227 «Фізична терапія. Ерготерапія» за другим (магістерським) рівнем.

Експертну комісію очолює завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Євген Михалюк. До складу комісії також входить завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор біологічних наук, професор Юрій Лях.

Проведення первинної акредитаційної експертизи триватиме включно до 22 травня 2019 року.