Про головні правила збереження імунітету розповіли студенти ТНМУ

19 травня 2021 року студентом другого курсу Корольчуком Дмитром та студентами третього курсу Симко Катериною і Тарасом Кашубою було організовано дві лекції в КЗЗСО «Луцький ліцей N3» для учнів 7-8 класів. Мета заходу – пояснити серед учнів середньої школи поняття про імунітет і способи його укріплення, а також з наукової точки зору розповісти про необхідність носіння засобів індивідуального захисту в умовах пандемії коронавірусу.

Лекції відбулися у інтерактивному форматі «запитання-відповідь» з можливістю учнів самостійно обдумати і запропонувати варіанти вирішення поставлених перед ними завдань, а саме:

⁃ Що таке імунітет?

– Яка його головна роль і функція?

⁃ Що таке віруси?

⁃ В чому полягають головні методи боротьби з вірусами?

⁃ Чому так важливо користуватися медичною маскою?

⁃ Правила ретельного миття рук, згідно з рекомендаціями ВООЗ.

Протягом всієї лекції в кожного присутнього була можливість задати свої питання, які виникли в процесі обговорення.

Дмитро Корольчук.