Результати конкурсного відбору студентів ТДМУ на семестрове навчання у Вроцлавському медичному університеті

21 травня 2018 р. у відділі міжнародних зв’язків ТДМУ відбувся конкурсний відбір серед студентів ІІІ-IV курсів медичного та факультету іноземних студентів для семестрового навчання у Вроцлавському медичному університеті впродовж 2018-2019 навчального року.

Конкурсний відбір здійснила комісія у складі проф. А.Г.Шульгая, проф. І.Р.Сельського, доц. Г.А.Крицької, доц. Н.Є.Лісничук, доц. Т.А.Ковальчук, А.І.Машталіра, ас. М.Я.Кічули.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки претендентів. Окрім цього, з кожним відбулася особиста співбесіда з оцінки фахової мотивації та мети семестрового навчання за кордоном.

За результатами конкурсного відбору були оголошені наступні переможці:

1 місце – Бондарчук Яна Сергіївна;

2 місце – Буратинський Вадим Русланович;

3 місце – Гриник Руслан Ігорович;

4 місце – Хориняк Христина Володимирівна;

5 місце – Бетковяк Зюзанна;

6 місце – Сандху Аршбір Сінгх;

7 місце – Солтис Уляна Володимирівна;

8 місце – Хассан Рамат Вураала.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо успіхів впродовж навчання на базі Вроцлавського медичного університету у 2018-2019 н.р.