Студентка ТДМУ виборола друге місце в олімпіаді з фізіології

17-18 травня 2018 року в Одеському національному медичному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізіології. У ньому взяли участь студенти-медики ІІ курсу. Вони гідно представили ТДМУ і здобули призові місця. Студентка 29 групи Гранчук Юлія Олександрівна виборола 2 місце, а студентка 3 групи Кравців Оля Володимирівна посіла 6 місце. До олімпіади студентів готував завідувач кафедри фізіології з основами біоетики і біобезпеки, професор Вадзюк Степан Несторович.

Студентка 29 групи Гранчук Юлія Олександрівна, яка зайняла 2 місц , її керівник – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізіології з основами біоетики і біобезпеки Вадзюк С.Н.

Вітаємо нашу Юлію Гранчук з перемогою і бажаємо подальших успіхів і нових досягнень.