Делегація консульства та парламенту Гани відвідала ТДМУ

Високоповажна делегація Гани у складі почесного консула, доктора Альберта С.Л.Кітчера, заступника голови Спеціального Комітету охорони здоров’я Парламенту Гани Сабі Вільяма Квасі, члена Парламенту та Спеціального Комітету охорони здоров’я, почесного доктора Куганаб-Лема Роберта Баба, члена Парламенту та Спеціального Комітету охорони здоров’я, почесного доктора Твум-Нуамаха Квабена, члена Правління Медичної і Стоматологічної Ради Гани, професора Абантанги Френсіса Атіндаани, заступника реєстратора Медичної і Стоматологічної Ради Гани, доктора Банюбали Дівіне Ндонбі, керівника навчання Медичної і Стоматологічної Ради Гани Абдулаі Мемунату, працівника Спеціального Комітету охорони здоров’я Фіавоїфе Пеаце 22 травня 2017 року з робочим візитом перебувала в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського.

Vizyt-Gana-17057809

Vizyt-Gana-17057845

Vizyt-Gana-17057819 Vizyt-Gana-17057822 Vizyt-Gana-17057827 Vizyt-Gana-17057830 Vizyt-Gana-17057832 Vizyt-Gana-17057837

Іноземні гості зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою. Під час зустрічі мова йшла про визнання Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в Гані.

MED_6655 MED_6664 MED_6670

Делегація мала змогу оглянути технічне оснащення і умови для навчання навчального корпусу № 1, навчально-наукового інституту морфології, стоматологічного факультету, центру симуляційного навчання, навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів, а також клінічні бази ТДМУ в Тернопільській університетській лікарні.

MED_6620

У рамках візиту також відбулася зустріч з деканом факультету іноземних студентів, професором Петром Сельським та фахівцями деканату.

MED_6706 MED_6707 MED_6709 MED_6714 MED_6724

Окрім того, делегація Гани мала можливість поспілкуватися зі студентами, які приїхали на навчання до ТДМУ з цієї країни. Зустріч відбулася у теплій і доброзичливій атмосфері. Високоповажні гості висловили своє захоплення високим рівнем надання освітніх послуг в Тернопільському медуніверситеті, а своїм співвітчизникам побажали успішного навчання і професійного зростання.