У ТНМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради

20-21 травня 2019 року у залі засідань спеціалізованих вчених рад Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01.

На порядку денному було:

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук П’ятночки Володимира Івановича «Прогнозування та попередження ускладнень при хірургічному лікуванні хворих з первинними та післяопераційними вентральними грижами в умовах коморбідності» за спеціальністю 14.01.03 – хірургія.

Науковий консультант Дзюбановський Ігор Якович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Ничитайло Михайло Юхимович, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, головний науковий співробітник відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток і лапароскопічної хірургії (ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.Шалімова» НАМН України). 2. Фелештинський Ярослав Петрович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії та проктології (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Шупика). 3. Польовий Віктор Павлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії (Буковинський державний медичний університет).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Мусієнка Андрія Миколайовича «Патогенетичні особливості розвитку адреналіново-кальцієвого ураження міокарда та його корекція кверцетином» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий керівникДенефіль Ольга Володимирівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Регеда Михайло Степанович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Львівський національний медичний університет іменіД.Галицького). 2. Абрамов Андрій Володимирович, доктор медичних наук, професор, професор кафедри патологічної фізіології (Запорізький державний медичний університет).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Гриньків Надії Іванівни «Оптимізація комплексного лікування хворих на гострий некротичний панкреатит з застосуванням екстракорпоральних методів детоксикації та імунокорекції» за спеціальністю 14.01.03 – хірургія.

Науковий керівникДейкало Ігор Миколайович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: 1. Шевчук Ігор Михайлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії №2 та кардіохірургії (Івано-Франківський національний медичний університет). 2. Андрющенко Віктор Петрович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної хірургії (Львівський національний  медичний університет імені Д.Галицького).

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Чугай Ольги Олександрівни «Механізми розвитку експериментальної пневмонії при хронічному пародонтиті та їх корекція кверцетином» за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Науковий керівникРегеда Михайло Степанович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). Офіційні опоненти: 1. Бондаренко Юрій Іванович, доктор медичних наук, професор кафедри патологічної фізіології (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). 2. Роговий Юрій Євгенович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної фізіології (Буковинський державний  медичний  університет).

На підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізованою вченою радою Д 58.601.01 прийнято позитивне рішення щодо присудження П’ятночці Володимиру Івановичу наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю14.01.03 – хірургія, Гриньків Надії Іванівнінаукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.03 – хірургіяі Мусієнку Андрію Миколайовичу та Чугай Ользі Олександрівні наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.04 – патологічна фізіологія.