ТДМУ та його працівники отримали високі відзнаки Верховної Ради України

З нагоди ювілею Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26 травня 2017 року було вручено низку відзнак Верховної Ради України.

image001

image003

Грамоту «За заслуги перед українським народом» Верхової Ради України отримав трудовий колектив ТДМУ за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, підготовку фахівців для медичної галузі та з нагоди 60-річчя з дня створення ТДМУ.

image005 image007 MED_0643

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, багаторічну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, активну участь у вихованні молодого покоління і з нагоди 60-річчя університету грамоти Верховної Ради України отримали завідувач кафедри патологічної фізіології, професор Юрій Бондаренко, завідувач кафедри гістології та ембріології, професор Костянтин Волков , доцент кафедри  пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії Надія Ярема.

Колектив ТДМУ вітає наших науковців з отриманням високої нагороди і бажає нових здобутків та звершень, успіхів і реалізації задуманого.