Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

29 травня 2018 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету під головуванням ректора ТДМУ, професора Корди М.М.

Розпочалося засідання з урочистого вручення сертифікатів на рівень володіння англійською мовою В2. Їх отримали такі викладачі та аспірант університету: Алексевич Катерина Олегівна, Банадига Андрій Ігорович, Горішна Іванна Любомирівна, Драпак Оксана Ярославівна, Завіднюк Наталя Григорівна, Квасніцька Оксана Степанівна, Корда Інна Володимирівна, Мартинюк Лариса Петрівна, Мартинюк Ліля Петрівна, Махніцький Андрій Вікторович, Сатурська Ганна Степанівна, Слива Вікторія Віталіївна.

Також відбулося вручення грамот Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради з нагоди Дня науки таким працівникам нашого вишу – доценту кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Миколі Турчину, доценту кафедри фармацевтичної хімії Лілії Логойді, асистенту кафедри неврології Марині Салій.

Наступним питанням порядку денного були конкурсні справи. Доповідала учений секретар, проф. Денефіль О.В. Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: доц. Лотоцький В.В., доц. Крицька Г.А., Мудрик Т.Є.

Результати таємного голосування доповів голова лічильної комісії, доц. Лотоцький В.В.

За результатами таємного голосування на посаду професора кафедри неврології було обрано Сохор Наталію Романівну,

вчене звання професора присвоєно Шідловському Олександру Вікторовичу,

вчене звання доцента присвоєно Цибульській Людмилі Сергіївні,

вчене звання доцента присвоєно Якубишиній Інні Григорівні,

вчене звання доцента присвоєно Яремі Наталії Михайлівні.

Про організацію виробничої практики, затвердження планів та баз проведення доповіла керівник відділу виробничої практики студентів доц. Фурдела Вікторія Богданівна.

Звіт АГЧ за 2017-2018 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів зробив проректор з НПР та соціальних питань, доц. Слабий Олег Богданович.

Про поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.,
  • проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.,
  • голова наукової комісії академік НАМН України, проф. Андрейчин М.А.