У ТНМУ оголосили результати конкурсного відбору студентів на семестрове навчання у Вроцлавському медичному університеті

13 травня 2019 року у відділі міжнародних зв’язків Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся конкурсний відбір серед студентів ІІІ-IV курсів медичного факультету для семестрового навчання у Вроцлавському медичному університеті впродовж 2019-2020 навчального року.

У конкурсному відборі взяли участь 18 студентів медичного факультету – Анна Українець, Софія Копитчак, Володимир Лук’яненко, Яна Грунтенко, Тетяна Мруг, Владислава Манзюк, Вікторія Вайдич, Марія Стецик, Юлія Валігура, Юлія Бандрівська, Анастасія Бойко, Сергій Супрун, Світлана Палій, Максим Лук’яненко, Олександр Свергун, Ростислав Сморщок, Людмила Шинкарук, Тетяна Петрунько.

До складу конкурсної комісії увійшли проф. А.Г.Шульгай, доц. Н.Є.Лісничук, доц. Т.А.Ковальчук, проф. П.Г.Лихацький, А.І.Машталір. Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки аплікантів. Окрім цього, з кожним претендентом була організована співбесіда з оцінки фахової мотивації та мети семестрового навчання за кордоном.

За результатами конкурсного відбору були оголошені переможці. Ними стали:

1 місце – Сморщок Ростислав Юрійович;

2 місце – Копитчак Софія Ігорівна;

3 місце – Свергун Олександр Ростиславович;

4 місце – Валігура Юлія Богданівна;

5 місце – Бандрівська Юлія Борисівна;

6 місце – Грунтенко Яна Сергіївна;

7 місце – Бойко Анастасія Олегівна;

8 місце – Лук’яненко Максим Богданович;

9 місце – Петрунько Тетяна Ростиславівна;

10 місце – Супрун Сергій Русланович.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо успіхів впродовж семестрового навчання на базі Вроцлавського медичного університету у 2019-2020 н.р.