Благодійна акція університетської організації «Misericordia»

Волонтери університетської організації «Misericordia» спільно з заступником директора з концертної роботи Тернопільської обласної філармонії, керівником колективу «Збруч» Василем Івановичем Ірмійчуком та його командою  відвідали родину керівника волонтерського руху Ступінську Євгенію Філіпівну у селі Підгородньому.

З нагоди дня сім’ї студенти-волонтери передали одяг тим, хто потребує такої допомоги, та зробили музичний сюрприз. Артистка вокального тріо «Солов’ї Галичини» Лісовець Оксана зіграла на бандурі і виконала пісню «Тиха вода». Студентка ММ-212 Струк Марта заспівала пісню «O mój rozmarynie».

До цієї акції долучилися Бучко Андріана, Струк Марта, Темрій Катерина, Пелип Оксана та Христина, Надкевич Анастасія, Майхрук Христина та Ігор, Сидорчук Діана,  Рибенчук Марта, Опер Тетяна,  Сороківський Ілля, Чайка Яна.

Волонтерська організація «Misericordia» продовжуватиме такі співпраці та заохочує всіх бажаючих долучатись до наших благодійних акцій.

Планується відвідати с. Денисів Купчинецької ОТГ з аналогічною акцією.