Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

4 червня 2019 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету під головуванням ректора – професора Кодри М.М.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректором університету було вручено атестати професорів і доцетів, а також диплом доктора наук співробітникам закладу. Атестати професора вручено:

• Федчишин Надії Орестівні по кафедрі іноземних мов;

• Сатурській Ганні Степанівні по кафедрі соціальної медицини, організації та економіки охорони здоровʼя з медичною статистикою.

Диплом доктора фармацевтичних наук з рук ректора отримала Логойда Лілія Святославівна.

Атестати доцентів також було вручено:

• Гаріян Тетяні твікторівні – по кафедрі дитячих хвороб;

• Ружицькій Оксані Олександрівні – по кафедрі внутрішньої медицини.

Першим питанням порядку денного були конкурсні справи стосовно присвоєння вчених звань доцента. Інформацію про претендентів надав учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

Вчене звання доцента було присвоєно:

• Паласюку Богдану Олеговичу – по кафедрі терапевтичної стоматології;

• Сас Лесі Михайлівні – по кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології;

• Посоленик Ларисі Ярославівні – по кафедрі дитячої стоматології;

• Видойник Оксані Ярославівні – по кафедрі дитячої стоматології.

Про організацію виробничої практики, затвердження планів та баз проведення доповідала керівник відділу виробничої практики студентів, доц. Фурдела Вікторія Богданівна.

Звіт АГЧ за 2018-2019 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів зробив проректор з НПР та соціальних питань, докт. мед. наук Слабий Олег Богданович.

Інформацію про результати другого наглядового аудиту ISO 9001:2015 доповів доц. Загричук Григорій Ярославович.

Поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.