У студентів ТДМУ перше командне місце з фізіології

Студентки другого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Тетяна Стахів і Олена Луць представляли наш виш на всеукраїнському турі олімпіади з предмету «Фізіологія», яка відбулася на базі Одеського національного медичного університету наприкінці травня 2017 року.

unnamed (3)

unnamed

Дівчатам вдалося вибороти перше командне місце у загальному заліку. Щодо особистих успіхів, то друге місце в цій олімпіаді отримала Тетяна Стахів. Мар’яна Луць була сьомою. Сумарний результат обох учасниць дав можливість нашій команді посісти першу сходинку.

unnamed (1)

Загалом в олімпіаді взяло участь 34 представника вищих медичних навчальних закладів України. Змагання відбувалися у два етапи. Під час першого студенти виконували тестові завдання, а під час іншого – розв’язували ситуаційні задачі.

unnamed (2)

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо їм нових успіхів та реалізацій мрій!