Викладачі та студенти ТНМУ взяли участь у благодійному марафоні міста Тернополя

22 травня 2019 року викладачі та студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського взяли участь у благодійному марафоні.

Метою заходу було зібрати кошти для купівлі апарату для імпульсної магнітотерапії для дітей з особливими потребами Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру.

Основною діяльністю навчально-реабілітаційного центру є надання вихованцям якісної дошкільної, загальної середньої освіти, кваліфікованої медико-психологічної допомоги, реабілітація та соціально-трудова адаптація дітей.

Під час благодійного марафону було зібрано – 61700 грн, 10 ‎ та 20 $, що дало можливість придбати таке необхідне і бажане обладнання для вихованців навчально-реабілітаційного центру.

Інформацію подала Руцька А.В.