Голова облради відзначив ТДМУ за участь в акції

Під час чергового засідання сесії Тернопільської обласної ради, яка відбулася 11 червня цього року, її голова Василь Хомінець вручив подяку Тернопільському державному медичному університету імені І.Горбачевського за активну участь в акції «Українську книгу Донбасу». Відзнаку від імені ректора ТДМУ отримала керівник центру виховної роботи та культурного розвитку Ольга Яремчук.

IMG_8982

Нагадаємо, що викладачі і студенти ТДМУ в рамках вищезгаданої акції зібрали 218 видань, з яких 100 розраховані для вихованців дитячих садочків. Усі книги були передані працівникам Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, зокрема заступнику директора з наукової роботи та інформатизації Галині Польовій та завідувачу відділу міського абонементу Тетяні Ковальковій.

Уся зібрана література передана у дитячі садочки, школи та інші навчальні заклади Донеччини та Луганщини. Сподіваємося, що книги зіграють важливу роль у вихованні майбутніх патріотів України.