Представники ТДМУ взяли участь у професійній прощі

Понад 40 представників Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського нещодавно взяли участь у професійній прощі медичних працівників, яка відбулася в духовному центрі Зарваниця. Архиєрейську Божественну Літургію відправив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).

5AWDVVBMjbw

7yojcqSHC2o 9cV-dWaENfo

Після водосвяття відбулася Панахида за загиблими воїнами біля каплиці св. Юрія Переможця. Паломники взяли участь у Хресній дорозі, відвідали купіль св. Анни та поклонилися чудотворній іконі Матері Божої Зарваницької.

-cBlDmfzC1U jALeDv7F3vk nhOQVki7ZX4 ZwNIvxRJhsc

Потрібно зазначити, що представники ТДМУ втретє на професійній прощі. Викладачі, працівники і студенти університету відзначили важливість проведення таких заходів, адже вони дають можливість отримати моральну підтримку та духовні настанови. Учасники цього заходу висловлюють вдячність адміністрації університету за надану змогу відвідати духовний центр в Зарваниці.

WKoc4q7l59A