Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 21 червня цього року.

IMG_7938

IMG_7940

Про результати проведення ліцензійних іспитів «Крок» на факультетах університету доповів директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти, доцент Роман Свистун.

IMG_7953

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Григорій Загричук ознайомив зі станом готовності приймальної комісії до прийому абітурієнтів.

IMG_7956

Про стан виконавчої дисципліни за ІІ квартал 2016 року доповіла інспектор канцелярії Ірина Скибньовська.

IMG_7958 IMG_7959

У «Різному» виступили декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Ястремська.