Владика Нестор привітав колектив ТНМУ з Днем медичного працівника

Напередодні Дня медичного працівника, який відзначають кожну третю неділю червня, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з почесною місією відвідав Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського.

Він привітав колектив ТНМУ з професійним святом, подякував за жертовну працю і врятовані людські життя. Окрім того, він відзначив, що адміністрація та колектив Тернопільського медуніверситету докладають чимало зусиль для патріотичного та духовного виховання майбутніх лікарів, розвивають і підтримують волонтерський рух та благодійну діяльність, беруть участь у всіх важливих проектах міського і всеукраїнського значення, сприяють розвитку української медицини та медичної науки.

Владика Нестор також нагородив професора Михайла Корду відзнакою Святого Пантелеймона Православної Церкви України.

Цей орден Михайло Михайлович отримав з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.