Колектив ТНМУ отримав вітання з нагоди професійного свята від вищого духовенства Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ

Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Теодор привітав колектив Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського з нещодавнім святом – Днем медичного працівника. У вітальному слові була відзначена важливість тривалої співпраці з ТНМУ у спільних зусиллях для духовного зростання майбутніх лікарів, які нестимуть християнські цінності та співчуття до ближнього упродовж своєї професійної діяльності. Пресвятий отець також наголосив на тому, що Тернопільський медуніверситет невпинно практикує духовні чесноти через волонтерство та благодійну діяльність.

Окрім того, керівництво Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ відзначило професора Михайла Корду почесною грамотою, привітало з обранням на посаду ректора і побажало продовжувати реалізацію свого професійного покликання на благо української медицини та виховання медичної еліти.