Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

23 червня 2021 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ. Засідання відбулося в актовій залі університету.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр і професорів кафедр та присвоєння вчених звань надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента присвоєно:

• Пясецькій Людмилі Василівні – кафедра ортопедичної стоматології;
  • Ковтун Наталії Ярославівні – кафедра хірургічної стоматології;

Про результати атестації випускників на медичному, фармацевтичному, стоматологічному факультетах та факультеті іноземних студентів доповідали голови ДЕК:

– на медичному факультеті – проф. Гощинський Володимир Броніславович;

– на стоматологічному факультеті – проф. Лучинський Михайло Антонович;

– на фармацевтичному факультеті – доц. Козир Галина Романівна;

– ННІ медсестринства, «Сестринська справа» – доц. Рега Надія Іванівна;

– ННІ медсестринства, «Парамедик» – проф. Господарський Ігор Ярославович;

– І-й бакалаврський рівень і ІІ-й магістерський рівень за напрямом підготовки «Фізіотерапія, ерготерапія» – проф. Швед Микола Іванович;

– «Громадське здоровʼя» – проф. Лотоцька Олена Володимирівна.

Про зміни до «Правил прийому до Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України у 2021 році» доповідав заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доц. Загричук Григорій Ярославович.

Поточні справи доповідав проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.