ТДМУ покращує умови навчання студентів

На кафедрі анатомії Тернопільського державного медичного університету нещодавно встановили два нових інтерактивних сенсорних столи для вивчення профільного предмету. Як зазначив завідувач кафедри, професор Ілля Герасимюк, подібне обладнання значно покращує засвоєння майбутніми лікарями теоретичного матеріалу.

image001

«По суті, це потужні комп’ютери з великими моніторами, які дають можливість в об’ємному зображенні побачити людські органи, кістки, тканини і т.д. Це допомагає кращій візуалізації анатомічної будови людини студентами в процесі навчання. Тим паче, що більшість об’єктів є мобільними і їх можна розглядати з різних позицій тривимірно», – розповів Ілля Євгенович.

image003

Він додав, що для вивчення анатомії людини такі інтерактивні сенсори столи сьогодні є необхідністю.

image005