ТДМУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради

У Тернопільському держаному медичному університеті імені І.Горбачевського 27 і 28 червня 2017 року відбулися засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.02.

MED_0440

На порядку денному було:

1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Кравців Вікторії Вікторівни «Серцева недостатність у хворих на токсичний зоб. Оптимізація діагностики і прогнозування віддалених результатів лікування» за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби. Науковий керівникСміян Світлана Іванівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2 (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Тащук Віктор Корнійович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання (ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України). 2. Паньків Володимир Іванович, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу профілактики, лікування цукрового діабету та його ускладнень (Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин  МОЗ України).

MED_0437

2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Присяжнюк Ірини Василівни «Клініко-патогенетичні особливості перебігу хронічного холециститу у хворих на гіпотиреоз, шляхи медикаментозної корекції» за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби. Науковий керівник – Пашковська Наталія Вікторівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології (ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України). Офіційні опоненти: 1. Бабінець Лілія Степанівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри первинної медико-санітарної допомоги та сімейної медицини (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України»). 2. Паньків Володимир Іванович, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділу профілактики, лікування цукрового діабету та його ускладнень (Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин  МОЗ України).

фото_Присяжнюк

3. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Краснянської Лілії Орестівни «Імунокорекція в комплексному лікуванні хворих із зовнішнім генітальним ендометріозом» за спеціальністю 14.01.01 – акушерство та гінекологія. Науковий керівникМаланчук Лариса Михайлівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології № 1 (ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»). Офіційні опоненти: 1. Кондратюк Валентина Костянтинівна, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник відділення планування сім’ї (ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України»). 2. Геник Наталія Іванівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології імені професора І.Д.Ланового (ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» МОЗ України).

MED_0455

Рішенням спеціалізованої вченої ради Д 58.601.02 присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук Кравців Вікторії Вікторівні та Присяжнюк Ірині Василівні за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби, а також Краснянській Лілії Орестівні за спеціальністю 14.01.01 – акушерство та гінекологія.