Команда ТНМУ виграла грант від україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»

На початку зими команда Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» було проведено конкурс дослідницьких команд та ідей серед пілотних ЗВО й отримала 16 пропозицій. Серед них науковий комітет обрав 5 команд-переможців, які працюватимуть за підтримки проєкту.

У науковий комітет входять професори й професорки Маастрихтського університету Вім Гроот, Мілена Павлова, докторки Нінке де Йонг і Tetiana Stepurko, PhD дослідниці Valentina Anufriyeva, Марія Шваб й Олена Левенець.

Команда ТНМУ перемогла з проєктом «Students insights for advanced medical communication curriculum design»

Кожна команда дослідників і дослідниць працюватиме індивідуально з двома супервайзерами: міжнародним та українським. Кожні два тижні будуть проводитися індивідуальні зустрічі з представниками команд, на яких покроково здійснюватиметься робота над дослідженням. Кінцевий результат цієї активності — публікація рукопису, який має в основі проведене дослідження, в міжнародному журналі, що індексований Scopus.