Волонтерський центр ТНМУ отримав допомогу від неапольської громади

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 1 серпня 2022 року отримав від Асоціації українців Неаполя через Генеральне консульство України (Неаполь, Італія) та небайдужих італійців гуманітарну допомогу для потреб армії, військових госпіталів. Її доставив до нашого центру народний депутат України Іван Калаур.

Волонтери нашого університету отримали 50 кг ліків і засобів медичного призначення, а також 100 кг засобів гігієни, одягу для пацієнтів військових госпіталів і продуктів харчування.

Адміністрація і колектив Тернопільського національного медичного університету висловлюють щиру подяку благодійникам з Неаполя, а також народному депутату України Івану Калауру за надану допомогу.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.