Відбулося засідання приймальної комісії ТНМУ щодо зарахування студентів бюджетної форми навчання

Приймальна комісія ТНМУ приймає оригінали документів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб до 16 серпня, проте 9 серпня відбулось урочисте засідання, на якому рекомендацію до зарахування отримали студенти першого курсу державної форми навчання.

Голова приймальної комісії, ректор університету, професор Михайло Корда на засіданні запропонував зарахувати на перший курс на навчання за кошти державного бюджету 241 особу на спеціальність «Медицина» (93% рекомендованих), «Стоматологія» – 7 осіб (100%), «Фармація, промислова фармація» – 11 (92%), ОП «Парамедик» та «Сестринська справа» – 70%.

У цьому році до ТНМУ подано на 500 електронних заяв більше – 3900 порівняно з 3400 у 2020 році. Результатом стало виконання держзамовлення відносно максимальних обсягів. Відчутно зріс і мінімальний бал рекомендованих. У 2020 році мінімальний бал рекомендованих на бюджет на «Медицину» становив 154, а цього року вже – 175. За спеціальністю «Стоматологія» він становив 195 у 2020 році і 196 у нинішньому, «Фізична терапія, ерготерапія» 179 і 180, «Сестринська справа» 162 і 167, «Парамедик» 145 і 166.

Відчутно зросла популярність нашого університету серед вступників, які закінчили коледжі або інститути – всього подано 479 заяв проти 240 у 2020 році.

Перші результати має також Освітній центр «Крим/Донбас-Україна». До ТНМУ на навчання за кошти державного бюджету зарахована абітурієнтка з АР Крим, яка успішно склала вступні іспити на спеціальність «Медицина».

Приймальна комісія просить стежити за сайтом vstup.tdmu.edu.ua, де ближче до кінця серпня буде опублікована інформація про початок навчання, зустріч з деканами, поселення в гуртожиток, видачу підручників тощо.