ТНМУ переміг у конкурсі на реалізацію проєкту від програми Erasmus+ «Simulation in Undergraduate MEDical Education for Improvement of SAFEty and Quality of Patient Care»

У рамках програми Erasmus+ КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти – спільні проекти» (Capacity Building in the Field of Higher Education – Joint Projects) Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського у партнерстві із 7 іншими членами консорціуму отримали фінансування від Європейського Союзу на імплементацію спільного проєкту на тему «Simulation in Undergraduate MEDical Education for Improvement of SAFEty and Quality of Patient Care, SAFEMED» (Симуляційне навчання на бакалавраті з медичної освіти для підвищення безпеки та якості обслуговування пацієнтів); реєстраційний номер 618812-EPP-1-2020-1-GE-EPPKA2-CBHE-JP.

Проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти – це проєкти міжнародної співпраці на основі багатосторонніх партнерств переважно між закладами вищої освіти з країн-членів Програми та країн-партнерів Програми. Capacity Building in the Field of Higher Education – Joint Projects передбачає розробку освітніх програм шляхом підготовки інноваційних курсів та методик

Цьогоріч виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуалізації та культури (EACEA) отримало 1005 придатних заявок на конкурс, однак лише 164 були обрані для фінансування. Перелік усіх відібраних проектів опубліковано на веб-сайті Виконавчого агентства (http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/selection-results_en). Максимальний обсяг фінансування, який буде наданий проєкту «Simulation in Undergraduate MEDical Education for Improvement of SAFEty and Quality of Patient Care, SAFEMED», становить 868 482,00 євро.

До проєкту задіяно 8 членів консорціуму, де окрім Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського партнерами є Тбіліський державний медичний університет (Грузія); Університет Сантьяго де Компостела (Іспанія); Вільнюський університет (Литва); Катанійський університет (Італія); Єреванський державний університет (Вірменія); Університет Айбусак (Вірменія); Буковинський державний медичний університет (Україна).

Також хочемо відмітити, що цьогоріч Європейський Союз профінансував на Україну 10 проєктів Erasmus+ КА2 «Розвиток потенціалу вищої освіти». Лише три медичні виші України стали переможцями у цьому конкурсі. тоді як Тернопільський національний медичний університет виграв право реалізовувати два проєкти (https://erasmusplus.org.ua/en/news/3049-10-new-projects-to-build-capacities-for-46-organisations-in-ukraine-under-eu-funded-erasmus-programme.html).