Студенти ТНМУ пройшли літню практику у Всеукраїнському молодіжному православному таборі «Вірля-2019»

15-25 липня 2019 року на території Свято-Юріївського чоловічого монастиря на хуторі Вірля вчергове було організовано Всеукраїнський православний табір «Вірля-2019».

Уже п’ятий рік поспіль студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського беруть участь у його роботі.

Протягом 10 днів майбутні медики Юрій Дячина, Павло Збирун, Людмила Алхімова, Марія Прищепа, Олена Григорчук впроваджували свої знання на практиці і вдосконалювали практичні навички.

Під час діяльності табору, окрім виконання своїх безпосередніх обов’язків, нашими студентами були проведені пізнавальні лекції на теми статевого виховання та надання першої медичної допомоги. З радістю майбутні лікарі ділилися своїм досвідом та давали відповіді на питання дітей: «Що означає бути медиком?».

Окрім цього, студенти-волонтери отримали багато позитивних емоцій і незабутніх спогадів, а також брали активну участь у ігрових програмах табору на рівні з таборянами.

З важким серцем усі прощалися з новими друзями і дали собі обіцянку повернутися знову через рік.

Інформацію подала Людмила Алхімова.