Студенти ТНМУ передали рідкісні експонати з нагоди відкриття пам’ятника святої Покрови

З нагоди відкриття пам’ятника святої Покрови біля музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини науково-краєзнавча студія ТНМУ «Терполяни», а саме студенти медичного факультету Бучко Андріана ММ-307, Сторощук Діана ММ-222, Надкевич Анастасія ММ-211, Калужшська Оксана МПв-241 27 серпня 2020 року з приємністю передали для експозицій відділу ОУН-УПА рідкісні експонати: медичну сумку, інструменти тощо.

Директор музею Філь Євген подарував медикам літературу, в якій автори діаспори дослідили і описали історію медицини 40-50-их років та героїчні вчинки медиків-повстанців. Між університетською науково-краєзнавчою студією та адміністрацією музею національно-визвольної боротьби намітилися подальші шляхи співпраці.

Заступник старости науково-краєзнавчої студії «Терполяни» Бучко Андріана ММ-307.

Світлини Миколи Василечка.