Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 28 серпня 2019 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Михайла Корди.

Про готовність кафедр до нового навчального року доповів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, професор Олег Слабий поінформував про готовність університету до роботи в осінньо-зимовий період.

У різному виступила директор навчально-наукового інституту медсестринства Світлана Ястремська.

Ректор ТНМУ, професор Михайло Корда виконав почесну місію – від імені всього колективу університету привітав завідувача кафедри внутрішньої медицини №1, професора Надію Пасєчко з ювілеєм.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.