Делегація Генерального Консульства Республіки Польща перебувала з робочим візитом у ТНМУ

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського тісно співпрацює з вищими навчальними закладами, науковими та лікувальними установами Республіки Польща. Водночас ТНМУ впевнено розширює співпрацю з цією країною. У рамках робочого візиту до Тернополя з нагоди святкування дня міста до нашого вишу 28 серпня 2020 року завітали Генеральний консул Республіки Польща в Україні Славомір Місяк та консул Тереза Хрущ.

Вони зустрілися з професором Михайлом Кордою і деканом факультету іноземних студентів, професором Петром Сельським з метою обговорити напрямки співпраці.

Гостям було представлено усі досягнення ТНМУ упродовж останніх років, детально ознайомлено з роботою вишу.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.