Відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради ТНМУ

29 серпня 2019 року відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету, проф. П.Г.Лихацький.

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

З першого питання порядку денного «Підсумки діяльності університету за 2018-2019 н.р. і чергові завдання на новий навчальний рік» з доповіддю виступив ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, проф. М.М.Корда.

Зі співдоповідями виступили:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай;

– проректор з наукової роботи, проф. І.М.Кліщ;

– проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. С.Й.Запорожан;

– проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, проф. О.Б.Слабий.

З доповіддю з наступного питання «Інформація про прийом студентів на 1-й курс 2019-2020 н.р. і затвердження заходів на 2020 рік» виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Драч І.Д.

Проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Г.Шульгай також доповідав щодо питання «Затвердження планів роботи вченої ради, ректорату, деканатів, наукового відділу, комісій, комплексу заходів щодо організації навчального процесу в 2019-2020 н.р.».

Проректор з наукової роботи, проф. І.М. Кліщ надав інформацію ще з низки поточних питань.