Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора, професора Михайла Корди відбулося 29 серпня.

IMG_9433

IMG_9436

IMG_9437

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай доповів про готовність кафедр до нового навчального року.

IMG_9447

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий проінформував присутніх щодо готовності університету до роботи в осінньо-зимовий період.

IMG_9453 IMG_9454

У «Різному» виступили декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Ястремська, директор студмістечка Юрій Балабан.